Zihin Yorgunluğu ve Bitkisel Tedavi

 

Yaşadığımız çağda çok sık duyduğumuz bir sözdür zihnim çok yoruldu. Bir türlü dinlenemiyorum diye. Evet zihin yorgunluğu beden yorgunluğundan daha önemlidir. Zihin yorgunluğu Bütün gün koşturmayla geçen iş hayatımızdan dolayı son zamanlarda daha fazla artmaktadır. İnsanlar bu zihin yorgunluğundan kurtulmak için çeşitli yöntemlere başvurmaktadır.

 

Zihin Yorgunluğu

Aklın geçmiş olayları öğrenilen şeyleri saklayıp zamanı gelince şuur üstüne çıkarıp hatırlaması kabiliyetine hafıza denir.

Bu yeteneklerin geçici olarak kaybolmasına da zihin yorgunluğu denir. Zihin yorgunluğunu gidermek için aşağıdaki reçeteler uygulanır.

Tedavi için gerekli malzeme : Elma kereviz.

Hazırlanışı : İki adet elma ile 2 adet kerevizin suları çıkarılır. Karıştırıldıktan sonra içilir.

 

ETİKET: hafıza kuvvetlendirici ilaçlar, zeka geliştirici ilaçlar, zihin açıcı ilaçlar, dikkat artırıcı ilaçlar, zihin açıcı şeyler, uzaktan zihin kontrolü, zihin açıcı vitaminler, zihin yorgunluğu, ahmet maranki zihin açıcı bitkiler, zihin gücünü geliştirmek, zihin açıcı şifalı bitkiler, zihin dağınıklığı, zihin açıcı çaylar, zihin haritalama tekniği, zihin açan ilaçlar, zihin boşaltma teknikleri, zihin açıklığı için bitkiler, zihin geliştiren besinler, zihin geliştirme yöntemleri, zihin dinlendirme, zihin gücüyle zayıflama, doğadan derman