Wolumex Göğüs Büyütme

 

Wolumex Kapsül İçeriği:

·         Polen

·         Şerbetçi Otu

·         Sedef Otu

·         Günlük

·         aslan Pençesi

WOLUMEX bitkisel göğüs büyütücü kapsül bir yandan göğüs bölgesini sıkılaştırıp gererken aynı zamanda göğüs dokusunun büyümesini hormonal dengeyi düzenleyerek ve uyararak etki eder. Artık istediğiniz dolgun göğüslere sahip olmak o kadar zor değil. Düzenli kullanım sonucu 2 bedene kadar büyüme sağlayabilirsiniz.

Kadın göğsünü oluşturan iki temel doku var. Birisi süt yapan meme bezleri, diğeri ise bu bezlerin arasında ve derialtında birikmiş yağ dokusu. Eğer bir protez kullanmayacaksanız, göğsü büyütmek için bu iki dokudan birini artırmanız gerekiyor. Yağ dokusunu artırmanın yolu kilo almak. Ama siz kilo alırken vücudunuzun nerede yağ biriktireceğini bilemezsiniz. Siz göğüsleriniz yağ toplasın istersiniz ama yağ genelde basenleriniz, ya da karnınızda birikir.

Memeyi oluşturan diğer doku olan süt bezelerini büyütmek ise ancak hormonlarla mümkün. Hamilelikte vücut göğüsleri büyüten hormonlar sağlar ve o nedenle göğüs büyür. Doğum olur süt salgılatan hormonlar devreye girer. Emzirme bitince bu hormonlar normal seviyesine düşer ve göğüslerde tekrar küçülür. Eğer göğüsleri büyütmek için hormon kullanılmaya kalkılırsa göğüs ve rahim kanseri riski çok artar. Hormon kullanımına bağlı bir sürü yan etki bir tarafa eğer ilacı keserseniz göğüslerinizin küçülmesi kaçınılmazdır. İşte bu nedenle hormon takviyesi ile büyütme tedavisi yapılmamaktadır.

Formülümüz göğüs dokusunun genişlemesine, büyümesine ve gelişmesine yardım eden 6 özel şifalı bitki özü içermektedir. WOLUMEX bitkisel göğüs büyütücü kapsül pahalı ve acı veren ameliyatlara güvenli ve etkili bir alternatiftir.  Kanserojen madde içermez. Hormonal dengeyi bozmaz. (Tüylenme yapmaz)

Ergenlik dönemi sırasında bir kadının vücudu doğal olarak yeni doku gelişimine yardım eden östrojen salgılar. Bu hormon kadının göğüslerinin boyutunu, şeklini ve sıkılığını belirler. Bu hormonun seviyesinin düşük olduğu durumlarda az gelişmiş göğüsler ortaya çıkacaktır.  WOLUMEX bitkisel göğüs büyütücü kapsül hormon içermeyen bitki östrojenlerinde doğal olarak ortaya çıkan ve vücudunuzun yeni göğüs dokusunun büyümesi için uyaran pito-östrojen içerir. WOLUMEX bitkisel göğüs büyütücü kapsül güvenle doku büyümesini simulte eder ve sonuçta göğüsler daha büyük sıkı ve dolgun olurlar.

WOLUMEX bitkisel göğüs büyütücü kapsül göğüs ölçülerinizi arttırmak için tamamen doğal bıçaksız bir yöntemdir. Göğüs dokusunu düzenleyen hormonların üretiminin çoğalmasına yardımcı olur.Nasıl sağlıklı beslenme vücudu sağlıklı tutarsa WOLUMEX kapsülde göğüslerinizin bakımını yapar. WOLUMEX bitkisel göğüs büyütücü kapsül hormonları dengeleyici ve göğüs büyümesine uyarıcı etkidedir.

PERHİZ: WOLUMEX krem ile göğüs bölgesine aşağıdan yukarı doğru masaj yaparak göğüs dokularının ve kan dolaşımının hareketlendirilmesi göğüslerin büyümesine katkı sağlar.