Tüy Dökücü Bitkiler
 
Tüy problemi olan kadınlar için Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu tavsiyeli tüy azaltıcı kür tarifi ve tüylere bitkisel çözüm önerisi.
Nane bitkisinin bayanlardaki tüylenme problemi için oldukça etkili olduğunu ve nanenin tüy azaltıcı faydası olduğunu belirten Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu öncelikle tüylenme nedeninin doktora danışılarak öğrenilmesi gerektiğini söylüyor.
 
Eğer aşırı tüylenme nedeni östrojen hormonu azlığı veya testosteron hormonu fazlalığı ise bu durumda taze nanenin tüy azaltıcı etkisinden faydalanılabilir.
 
Tüy azaltıcı nane kürü hemen hemen 1 aylık sürede sonuç veriyor ve bu sürecin sonunda yapılacak tahlillerde östrojen hormon miktarının arttığını görmek mümkün oluyor. Tabiki bu da tüy azaltıcı ve tüy inceltici etkilere neden oluyor.
 
Tüy azaltıcı taze nane kürü

Tüy sorunu olan kadınlar bir ay süresince öğlenleri ve akşamları yemeklerden 10 dakika kadar önce bir tutam taze nane tüketmeliler. Tüy probleminin seyrine göre bu tüy kürünü kullanmaya devam edilebilir.
Dünyada en çok sorun olan piskojik yönden insanlarıda etkileyen insanlarda horman bozukluğu tedavisi malesef tam olarak sadece lazer ile mümkün olduğunu kanıtlanmıştır.
 
Tedavi yöntemlerinden olan şifalı bitkilerle ilgili bir formül de bizden.
Kendi evinizde rahatlıkla hazırlayabileceğiniz kolay yöntemler sunuyoruz. Hem maliyeti ucuz hem de tamamen doğal bu yöntemin ne kadar faydalı olduğunu göreceksiniz ve bir hafta içinde tüylerin azaldığı göreceksiniz.
 
MALZEMELER:

1 tane soğan 1 diş sarımsak ve siyah merhem Siyah merhemi eczanelerden temin edebilirsiniz.
 
HAZIRLANIŞI :
1 adet soğanı ateşte iyice ısıtıp köz haline getirdikten sonra sarımsağı rendeleyin.
Siyah merhemle rendelediğimiz sarımsağı karıştırın ve bu karışımı ince bir tabaka halinde istemediğimiz yerlerde bulunan tüylere uyguluyoruz.
Bu ince tabakanın üstüne köz haline getirdiğimiz soğanı koyuyoruz.
Bu uygulama 1 hafta tekrarlandığı zaman tüylerden kurtulduğunuzu gö