Sperm Sayısını Arttıran Yiyecekler

Yediğimiz besinler vucudumuzda bazı rahatsızlıkları arttırdığı gibi bazılarınıda tedavi etmeye yardımcı olmaktadır. Bazı besinler sperm sayısının artmasına destek olmaktadır. İşte bu besinleri anlattığımız makalemizin sonunda ufak bir süprizimizde bulunmaktadır.

*Avokado

Temel yağ asitleri ve antioksidanlarıyla seks hormonlarının üretimini hızlandırıyor. Haftada üç kez yiyenlerde bu meyvenin etkisi iki hafta içinde ortaya çıkıyor. Sperm miktarında önemli oranda artış sağlıyor.

*Çilek

İçerdiği E vitamini sayesinde sperm miktarını ve cinsel organlara giden kan dolaşımını hızlandırarak seks dürtüsünü artırıyor. Afrodizyak etkisi günde iki kase taze çilek yiyenlerde bir hafta içinde görülüyor.

*Domates

Domates, A vitamini deposu. (A vitamini ile ilgili detaylı bilgi almak için Pudra.com’un yazısına tıklayın.) Bu, seks hormonlarının üretimini hızlandırıyor. Daha fazla spermin alınan zevk miktarını artırdığı gerçeğinden yola çıkarak, iki hafta boyunca günde bir domates yiyenlerin bu sebzenin cinsel hayatlarına etkisini hemen fark edeceklerini rahatlıkla söyleyebiliriz.

*Zencefil

Vücudun ısısını artırarak kadın ve erkekte uyarıcı etki yapıyor. Erkekte uzun süreli ereksiyon sağlıyor. Haftada dört kez bir tutam zencefil tüketenler etkisini bir saat içinde görüyor.

*Bitki çayları

Vücuttaki sıvıların akışını hızlandıran bitki çayları içilince, kan dolaşımı hızlanıyor, tutkularda ve heyecanlarda artış oluyor. Enerji seviyesini de yükselten bitki çayları seks yaşamını canlandırıyor.

Afrodizyak Masaj Yağı

Bu masaj yağını kendiniz kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Ancak dikkat edin çünkü karışımın uyarıcı etkisi oldukça yüksektir. Karışımı hazırlarken kullanacağınız yağların kokuları çok etkilidir.

Malzeme:

*100 ml badem yağı veya avokado yağı

*Her birinden 6 damla olmak üzere gül, lavanta ve kişniş otu yağı (sentetik olmayan saf, doğal veya organik uçucu yağlar almaya dikkat edin!)

*Yarım vanilya çubuğu

Hazırlama:

Bütün malzemeleri birbiriyle iyice karıştırıp koyu renkli cam bir şişeye koyun. Ardından vanilya çubuğunu da bütün olarak şişeye atın. Karışımı ışıktan uzak bir yerde 48 saat dinlenmesi için bekletin. Bu yağın miktarını 30 ml’ye düşürerek parfüm olarak da kullanabilirsiniz. Nasıl kullanılırsa kullanılsın uyarıcı etkisi çok yüksek olacaktır.

Kullanımı:

48 saat beklettikten sonra, vücudunuza masaj yaparak karışımı sürün ve kendinizi uyarıcı etkinin heyecanına bırakın.

 

Etiketler: Sperm sayısını arttırma, sprem alitesini arttırma, azo sperm, sperma, meni, doğadan derman, marank, saraçoğlu, bitkisel tedavi, kısırlık, bursa, doğadanderman, çakşır, keçiboynuzu