Plazma Kinetik Prostat Tedavisi

 

Prostatın tedavi yöntemlerinden en çok başvurulanı ameliyattır. Bu ameliyatlar çeşitlidir. Bunlardan biri olan Plazma Kinetik yöntemini aşağıdaki yazımızda inceleyebilirsiniz.

Kapalı prostat ameliyatı, cerrahi tedavinin % 90' lık bölümünü oluşturur. Halk arasında kapalı ameliyat olarak bilinen bu yöntemde penisten girilen aletler yardımı ile prostat parça parça kesilerek ya da buharlaştırılarak temizlenir.

Plazma Kinetik yöntemle, ameliyat sırasında çıkarılan doku patolojiye (doku incelemesine) gönderilebilir. Prostatın iyi huylu ya da kötü huylu olduğunu en kesin bu yöntem belirler. Lazer gibi diğer yöntemlerde doku çıkarılamadığı için patolojik değerlendirme yapılamaz.

Hasta, bir veya iki gün içinde hastaneden taburcu edilir. Sondanın kalma süresi diğer yöntemlerden çok daha kısadır.

Erkeklik gücü kaybı olmaz. Hasta özel hayatına aynı standartta devam edebilir. Ameliyat sonrası idrar kaçırma ihtimalinin en düşük olduğu yöntem Plazma kinetik'tir. Her türlü prostata uygulanabilir. Serum fizyolojik ile uygulandığı için, prostatın büyüklüğü engel teşkil etmez. Ameliyat süresi daha kısa ve kanama riski daha azdır.

Lokal anestezi ile uygulanabilmektedir. Bu nedenle kalp ve akciğer sorunu olan hastalarda uygulanabilir. Ameliyat sonrası Retrograd Ejekulasyon olarak adlandırılan, meninin idrar torbasına kaçması durumu diğer tedavilere göre nadir görülür.

Plazma Kinetik yöntem, bilinen güvenilir bir prostat tedavisidir. 21. yüzyıl prostat tedavi yöntemi "Plazma" teknolojisidir.

 

Etiketler: prostat iltihabı bitkisel tedavi, GreenStore, Equisetum, Atasagun, Forstad,  doğadanderman, doğadan derman, prostat kanseri bitkisel tedavi, prostat için şifalı bitkiler, prostat bitkisel ilaç, prostat için bitkisel çözüm, prostat hastalığı, brokoli kürü prostat, doğal prostat tedavisi, prostat büyümesi bitkisel tedavi, prostat tedavisi yapan hastaneler, ibrahim saraçoğlu prostat tedavisi, prostata bitkisel tedaviler, prostat lazer tedavisi, prostat bitkisel tedavisi, prostat tedavisinde brokoli, kronik prostat tedavisi, kronik prostat tedavisi nedir