Pigmentis Vitiligo Bitkisel Tedavisi

 

Pigmentis kapsül İçeriği:

1-      Şevketi Bostan

2-      Kayın Ağacı

3-      Altın Otu

4-      Hercai menekşe

5-      Valerian

Pigmentis Bitkisel Vitiligo Set:

Bilindiği üzere vitiligo rahatsızlığı deri altı renk pigmentlerinin çalışmaması ve deriye renk verme dengesinin bozulmasıdır.Pigmentis Bitkisel Vitiligo setinin mantığı olarak ise deri altı kılcal damarların düzenlenmesi derinin yenilenmesi ve menalositlerin tekrar canlılığının kazanılması şeklinde olacaktır.

·         Deriyi besleyen deri altı kılcalların yenilenmesini ve vücut işlevlerini tamamlamasını sağlar.

·         Derinin beslenmesini ve kan dolaşımını düzene sokarak kan dolaşımındaki yetersizlikten kaynaklanan deri hasarlarının ortadan kalkmasına yardımcı olur.

·         Deri altı renk pigmentlerinin tekrar işlevlerini kazanmasına yardımcı olur.

·         Derinin rengini veren pigmentlerdeki bozukluğu giderir menalosit hücreleri tekrar canlandırarak deri renginin normale dönmesine yardımcı olur.

·         Hızlı şekilde hücreleri yenileyici özellik gösterir. Rahatsızlığı ve rahatsızlık oluşumunun tekrar gözlemlenmemesi için hücreleri ve kan dolaşımını yeniler.  Vitiligonun lezyon bozukluklarını ortadan kaldırır. Cildinizi doğal rengine kavuşturur.

·         Vitiligo ile oluşan lezyonların tamamen ortadan kalkmasını veya bu lezyonların büyük ölçüde azalmasına yardımcı olur.

Pigmentis Bitkisel Vitiligo Seti , içeriği bilinen bitkilerin kliniksel deneyler ile bir araya getirilmesinden denenmesinden oluşan bir bitkisel takviye ürünüdür. Kliniksel deneyler Pigmentis Bitkisel Vitiligo setinin 20 gün içerisinde etkisini göstererek vitiligo rahatsızlığına ciddi şekilde gerileme sağladığı kanıtlanmıştır.

20 günlük uygulama sonucu klinik deneylere katılan deneklerde vitiligonun ortalama %25 gerilediği gözlemlenmiştir. Yine bu deneylerle rahatsız haldeki kişilerde çalışmaz halde bulunan deri altı renk pigmentleri ve manalositlerin çalışmaya başladığı ve deri renginin düzeldiği saptanmıştır.

Pigmentis Bitkisel Vitiligo seti içerdiği bitkisellerle deride oluşan renk kaybını engeller. Hastalık karşıısında anlık rahatlamalar nedeni ile direncin artması gibi olma durumunu yaratmaz. İçerik rahatsızlığı ortadan kaldırmaya yöneliktir.

PERHİZ: Tuz tüketilmemeli süt ve süt ürünlerinden uzak durulmalı sebze ve meyve ağırlıklı beslenilmelidir.

NOT: Hastada moral en yüksek seviyede tutulmalıdır. Bu yüzden PASSIFICA ile desteklenmesi tavsiye edilmektedir. Hasta kabız veya ishal olmamalıdır. Bu yüzden sindirim sistemine gereken önem gösterilmelidir