Memoryx Hafıza Güçlendirici

 

Memoryx Kapsül İçeriği:

1-      Ginkgo Biloba

2-      Isırgan

3-      Karabaş.

4-      Yabani Kekik

5-      Yaban Mersini

Hafızanız zayıf diye üzülüyorsanız MEMORYX Bitkisel Hafıza Güçlendirici Kapsül’ün hafıza güçlendirici etkisi sayesinde hiçbir şeyi unutmayacak ve her şeyi akılınıza kalıcı bir şekilde kazıyabileceksiniz. Bu kapsül size hayatınızda büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

UNUTKANLIK: Tek başına bazı olayları unutmak bir hastalık ve ciddi bir sorun anlamına gelmemeli. Hepimiz günlük ve akademik yaşamımızı sürdürmek için ihtiyaçlarımızı karşılayabilmekteyiz. Önemli olan yapabileceğimiz etkinlikleri yerine getirebiliş olmamızdır. Artık işimizi yapamaz ihtiyaçlarımızı gideremez sorumluluklarımızı yerine getiremez durumda olmak  bu konuda harekete geçmemizi gerektirir. Ancak hatırlama bellekle ilgili işlevler bilinçsel fonksiyonlarımızdan sadece birisidir. Diğer biinçsel fonksiyonlarımız arasında zeka algı dikkat konuşma okuma yazma ve aritmetik beceriler ile görsel mekânsal  algılama yetisi gibi işlevlerde yer almaktadır ve bunların bir veya ikisindeki bozulma  hastalıkla karşı karşıya olduğumuzu gösterebilir.

Birçok şey bilişsel yetilerimizi etkilemektedir. Uykusuzluk, açlık, yoğun stresli dönemler gibi. Bunlar hepimizin hayatında mutlaka yaşadığımız deneyimlerdir ve genellikle sorun jaybolduğunda kısa sürede her şey yoluna girer.

Aslında yaşlılığa bağlı olarak beyin ağırlığında azalma nöron kaybı gibi bir dizi değişiklikler meydana gelir. Bunların sonucunda öğrenme bellek ve diğer bilişsel işlevlerde bozulma işitme koku ve tat duyusunda azalma uyku bozuklukları gibi sonuçlara neden olur.

Unutkanlığa neden olan en sık neden bunama olarak bilinen demans sendromudur. Demans beynin yaygın ve dağınık patolojisi sonucu belleğin zekanın formel düşünme yeteneğinin kişiliğin ve davranışın geri dönülmez şekilde bozulduğu bir hastalıktır sinsi başlar ve giderek daha kötüye doğru ilerler.

Memoryx İn Etkileri:

·         Yaşlanmaya bağlı unutkanlık sorunlarının giderilmesinde

·         Genç ve erişkinlerde stres, depresyon kaynaklı unutkanlık, konsantrasyon eksikliğinin giderilmesinde.

·         Konsantrasyon ve güçlü zihinsel aktivite gerektiren faaliyetlerde ve konsantrasyon yetisinin arttırılmasında etkilidir.

PERHİZ: Proteinli (et-balık) gıdalar tercih edilmelidirç

NOT: Sinir, stres ve depresyondan uzak durulmalıdır. Bu tarz bir problem varsa PASSIFICA ile desteklenmelidir.