Maranki den Bölgesel Zayıflama

 

Zayıflamak isteyenler ilk once bölgesel olarak zayıflamayı düşünmektedirler. Profesör Doktor Ahmet Maranki bölgesel zayıflamanın spor ve doğru beslenme ile mümkün olabileceğini söylüyor.

Özellikle yaz mevsimleri yaklaşırken insanlar formlarını korumak adı altında, bölgesel zayıflamaya yönelmektedirler. Bölgesel zayıflamak için, insanın doğru beslenmesi sağlığına dikkat etmesi gerekmektedir. Ancak dikkat edemeyenler geçici çözüm arayışı içine girerler. Eğer bölgesel zayıflamak istiyorsanız ilk öncelikle dikkat etmeniz gereken şey, beslenme alışkanlığınızdır. Bunun yanı sıra sporu’da  günlük yaşamınıza dahil ederek bölgesel zayıflayabilirsiniz.

Profesör Doktor Ahmet Maranki zayıflamak için lahana kürünü öneriyor. Peki bu lahana kürünü nasıl uygulayacağız?  Evde genellikle fazla hareket halinde olmayan kişiler, lahana kürünü kullanabilir. Bir litre suya yaklaşık olarak 200 gram civarı lahana kattıktan sonra suyu kaynatıyoruz. Yaklaşık olarak 3-4 dakika süre kaynadıktan sonra suyunu sabahları ve akşamları yemeklerden önce içiniz. Bu kürü uygulayıp zayıflamayı beklerseniz, biraz beklemeniz gerekecek, bunun yanında sporu günlük yaşamınıza dahil ederek, bu kürü uygularsanız daha kısa sürede sonuç alırsınız.

Etiketler: Zayıflama, kilo, verme, yağ, diyet,incelme, şişmanlık, bursa, doğadanderman, bitkisel, mehmet, öz, maranki, saraçoğlu, karatay, doğadan derman