Karınca Yumurtası İle Tüylerin Temizlenmesi

Son zamanlarda çok sık kullanılan karınca yumurtası ile tüyler nasıl temizlenir işte bununla ilgili ayrıntılı bilgiler aşağıdadır.

Karınca yumurtası özü olarak niteleyebileceğimiz bu hayvansal yağ ile düzenli kullanımda 4 seansta tüm tüylenme problemlerinizden rahat ve zahmetsizce kurtulabileceksiniz. İstenmeyen tüylerin yok edilmesini ve tekrar oluşumunu engelleyen / geciktiren ürünümüzün en büyük özelliği, acısız, ağrısız ve sızısız bir epilasyon sağlayabilmesidir.

Düzenli kullanımında % 80' e varan mükemmel neticeler vermekte olup, tümüyle doğal bir ürün olduğundan hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Diğer yöntemlere göre çok daha ucuz ve kesin çözüm sunan karınca yumurtası yağını Osmanlı döneminde haremdeki cariyelerin ağdadan sonra kullandıkları biliniyor. Geçmişte bile tüyleri yok etmek için güzel bir yöntem olarak bilinen Karınca yumurtası yağı o çağlardan bugünlere kadar geçerliliğini korumuştur. Çağımız kadınlarının epilasyon ve diğer tüy dökme yöntemlerini tercih etmeleri yanında halen eski kültürlere alışkın olan insanlar Karınca yumurtası yağını tüy dökmede en etkili ve en kalıcı yöntem olarak kabul etmektedirler.

Anadolu' da ve İstanbul' da bazı insanların halen yeni doğan çocuklara ilerde oluşacak tüylenme probleminin engellenebilmesi için, kendilerine ise tüy sorunlarına bir çözüm olarak bu yöntemi kullandıkları bilinmektedir. Tamamen doğal bir preparattır, İran' dan direkt olarak temin edilmektedir.

 

ETİKET: istenmeyen tüylerden kurtulmanın bitkisel yolu, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı kurtulmanın olları, istenmeyen tüylerden nasıl kurtulabilirim, istenmeyen tüylerden nasıl kurtulurum, kıl dökmeye, tüyler, kıllar, tüy, kıl, istenmeyen kıllar, istenmeyen tüy, tüy dökücü bitkiler, istenmeyen tüylere, tüy dökücüler, kıl dökücü, istenmeyen tüylere lazer tedavisi, etek traşı tüy dökücü krem, erkeklerde istenmeyen tüylere kesin çözüm, folliex, maranki, bursa, doğadanderman, doğadan derman