Kadınları Azdırma Yöntemleri

Kadınları azdırma yöntemleri ile ilgili makalemizi mutlaka okuyunuz.

Erkeklerin çoğu kadınları nasıl tahrik ederim kadınları nasıl azdırırım diye düşünür. Bu Brown Üniversitesi Psikiyatri Kliniği doçentlerinden Dr. Scott Haltzmann şöyle yanıt veriyor: "Sizi neyin heyecanlandırdığını ve bunun neden olduğunu bilmek muhteşem bir cinsel yaşamın anahtarıdır. Çünkü bu aynı zamanda size kendi zevklerinizi de kontrol etme imkanını sunar." İşte bu açıklama sonrası Amerika da yapılan bir araştırmaKadınları Tahrik Etmenin Yolu Nedir? Kadınları Tahrik Etmenin Yöntemleri Önerileri kadınlarda tetikleyici 3  davranışı belirledi.


Partnerleri ile cinsel yaşamının yeterince renkli olmadığını düşünenler için kadınları Tahrik Etmenin Yolu Nedir? İşte size 3 öneri


1- Saçlarınıza Dokunması
Partnerinizin saçlarınıza dokunması neden işe yarar. Kafatası derisi milyonlarca sinir ucu içerir. Bir erkeğin parmaklarının saçlarınızda dolaşması sizi tahrik eder.Bu aynı zamanda partnerinizin  sizden hoşlandığını da gösteriyor aynı zamanda. Bayanlar boşuna burun kıvırmayın. Bunu deneyin: Bu hissi saçınızı taramasını isteyerek artırabilirsiniz.


2- Omzunuzu Öpmesi

Bir erkeğin omzunuzu öpmesi neden işe yarar? Çünkü size beklenmedik bir şekilde yaklaşır. Ayrıca sürpriz öpücükler sizin çekiciliğinizi ve onun size bağlılığını gösterir.
Bunu deneyin: Partnerinize vücudunuzun ihmal edilmiş bölgelerini fark etmesi için yol gösterici olabilirsiniz. Bu konuda açıkça konuşmaktan çekiniyorsanız  kalemi kağıdı elinize alın ve romantik bir not yazın. Köprücük kemiğinizin okşanması kadınları azdırır.Partnerinizin  kulak memenize dille küçük dokunuşların ne kadar tahrik edici olduğunu öğrenince bakalım ne yapacak!

3- Elini bacağınıza koyması
Bir erkeğin lini bacağınıza koyması neden işe yarar? İç baldırınıza dokunmak gibi.Bir erkeğin vucudunuzun bazı bölümlerine kazayla dokunmaya imkanı yoktur. Ancak duygusal olarak yakın olacak ki dokunabilsin.

 
ETİKETLER: kadın azdıran, kadın afrodizyak, bayan afrodizyak, afrodizyak bitkiler, afodizyaklar, cinsellik, seks, orgazm, afrodizyak haplar, afrodizyak damlalar, ereksiyon, sertleşme, erken boşalma, sperm, lavitra, kamagra, doğadanderman, bursa, doğadan derman, bitkisel, maranki, Saraçoğlu,