Kadın Azdıran Bitkiler

 

Doğanın mucizeleri olan bitkilerden bazıları da kadın azdıran bitkilerdir,Bu bitkiler içerdikleri afrodizyak özlerle kadınların cinsel isteklerini arttırmaya yardımcı olurlar. Bu makalemizde size  kadın azdırıcı yiyecekler arasından seçtiklerimizi yayınlıyoruz. Yazımızda ayrıca azdırıcı otlar, bayan azdırıcı yiyecekler, bal badem ceviz fındık macunu, azdırıcı yiyecekler, azdırıcı bitkisel tedavi, kadınları azdırıcı yiyecekler, doğal azdırıcı  macun tarifi ve padişah macunu tarifi yer almaktadır..

Yaşamlarında cinselliği yeterince yaşayamayan kadın ve erkekler  bitkisel destekleyici besinler kullanmalıdır. Bu amaçla aşağıda verilen doğal kuvvet macunu formüllerimiz den birini uyguladıkları takdirde  cinsel yaşamlarında belirgin bir düzelme gözlemleyeceklerdir. BU azdırıcı ve form artırıcı macun tarifleri erkeklerde ereksiyon yani sertleşme problemi ile erken boşalma problemi olanlara şiddetle önerilir. Ayrıca gene erkeklerde sperm sayısını arttırmak için de kullanılabilir.


Bitkisel Macun Formülü


Yarımşar avuç çam fıstığı ve badem, bir tutam karabiber, yarımşar tutam karanfil ve tarçın dövülerek ezilir. Elde edilen karışım badem hariç diğerleri 10 dakika süre ile suları çekilinceye kadar pişirilir. Sıkılarak elde edilen karışıma dövülmüş badem karıştırılarak macun kıvamına gelinceye kadar bal ile yoğrulur. Hazırlanan macundan günde 3 çorba kaşığı yenir. ETİKETLER: kadın azdıran, kadın afrodizyak, bayan afrodizyak, afrodizyak bitkiler, afodizyaklar, cinsellik, seks, orgazm, afrodizyak haplar, afrodizyak damlalar, ereksiyon, sertleşme, erken boşalma, sperm, lavitra, kamagra, doğadanderman, bursa, doğadan derman, bitkisel, maranki, Saraçoğlu,