İstenmeyen Tüylere Karşı Epiland

 

En fazla kullanılan bitkisel tüy dökücü krem olan epiland hakkındaki ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki makalemizde okuyabilirsiniz.

Bitkisel Tüy Dökücü Krem, Bitkisel Tüy Dökücü Krem Hakkında Bilgiler Aşağıdaki Makalemizde Yer Almaktadır. Bitkisel Tüy Dökücü Krem Hakkında Daha Detaylı Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Makalemizi Okumanızı Tavsiye Ederiz.

          Epiland Tüy Dökücü ve Azaltıcı Krem

          Ürün Bilgisi:

Güzelliğin ve estetiğin vazgeçilmez ön koşulu olarak görülen pürüzsüz bir teni gölgeleyen tüyler kadınların en önemli güzellik sorunlarındandır. Binlerce yıldır sağlıklı, tüysüz, pürüzsüz bir teni güzelliğin tarifini yapan sanatçılar neredeyse vazgeçilmez bir koşul olarak görmüşler. Öyle yazıp, öyle resmetmişler güzelliği. Bugün kendisini güzel hissetmek isteyen her kadın, cildinin tüysüz bir görünümde olmasını istiyor. Ama ne yazık ki, her kadın bu kadar şanslı değil. Başta hormonal olmak üzere birçok faktörün yarattığı kıllanmalar kadınların ciddi bir stres altına girmesine, ikili ilişkilerinin, toplumsal yaşamlarının olumsuz etkilenmesine neden oluyor.

Ağda, krem, elektrikli epilasyon makinesi, lazer v.b. tüylerden kurtulmanın pek çok yolu var. Hangisi mi ideal? Şüphesiz ki ideal yöntem, cilt tipinize, cildinizin hassasiyetine, sabrınıza ve bütçenize en uygun olanıdır.

EPILAND TÜY DÖKÜCÜ ve TÜY AZALTICI KREM, ağda, epilasyon gibi uygulamalara ihtiyaç duymadan tüylerin pratik bir şekilde dökülmesini sağlar. Aynı zamanda tüylerin çıkış hızının ve tüy miktarının azalmasına yardımcı olur.

Epiland tüy dökücü krem tüyü kesmeyip çözdüğü için istenmeyen tüylerin çıkması tıraşa göre çok daha uzun sürer ve çıkış miktarında azalma olur.

• Tüyler yeniden sertleşmiş olarak çıkmaz.

• Kullanımı çok pratiktir, sadece dakikalar içerisinde pürüzsüz bir cilde ulaşılır.

• EPILAND Tüy Dökücü ve Azaltıcı Krem sadece tüy dökücü bir ürün değildir, aynı zamanda tüylerin geç çıkmasına ve azalmasını da yardımcı olan bir üründür.

• İçeriğindeki besleyici, nemlendirici bileşenler sayesinde tahriş etmez.

• Erkeklerin kullanımı için de uygundur.

KULLANIMI;

* EPILAND Tüy Dökücü ve Azaltıcı Kremi tüyleri tamamen kapatacak şekilde yayarak uygulayınız.

* Tüy diplerine nüfuz edecek şekilde dairesel hareketlerle hafifçe ovalayınız. 7-8 dakika kadar bekledikten sonra, etkileşmeyi kontrol etmek için hafifçe tüyleri çekiniz.

* Eğer tüyler kolayca çıkıyorsa bol su ile tüyleri ovarak durulayınız. Bekleme süresi 8 dakikayı geçmemelidir.

İçindekiler ;

Calsium Karbonat, Talk, Calsium Thioglycolate, Setil Alkol, Calsium Oksit, Potasyum Thioglycolate, Emilgatör, Vazelin, Esans, Demineralize Su, Methyl Paraben, Propyl Paraben, Herbaviolae Tricoloris, Limonium Citrus, Lilium Candidum, Humulus Lupulus.

UYARILAR ;

* EPILAND Tüy Dökücü ve Azaltıcı Kremi bacaklarda, kollarda, koltuk altlarında, bikini bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Genital bölgelerde yıkanıp temizlendikten sonra krem uygulanmalıdır.

* Lekeler, yaralar, varis, benler, çatlamış, tahriş olmuş, güneşte yanmış ciltler veya 72 saat içerisinde tıraş yapılmış ciltte veya geçmişte tüy dökücü ürünlere karşı olumsuz reaksiyon göstermiş bölgelerde uygulamayınız. Gerektiğinde doktora danışınız.

* Kullanmadan önce uygulayacağınız bölgenin küçük bir bölümünde kremi talimata uygun olarak test ediniz.

* Kullanırken batma, sızlama hissederseniz kremi derhal temizleyin ve su ile tamamen durulayın.

* Göz ile temas ettirmeyiniz, temas halinde bol su ile yıkayınız ve doktora başvurunuz.

* Çocuklardan uzak yerlerde muhafaza ediniz.

 

ETİKET: istenmeyen tüylerden kurtulmanın bitkisel yolu, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı kurtulmanın olları, istenmeyen tüylerden nasıl kurtulabilirim, istenmeyen tüylerden nasıl kurtulurum, kıl dökmeye, tüyler, kıllar, tüy, kıl, istenmeyen kıllar, istenmeyen tüy, tüy dökücü bitkiler, istenmeyen tüylere, tüy dökücüler, kıl dökücü, istenmeyen tüylere lazer tedavisi, etek traşı tüy dökücü krem, erkeklerde istenmeyen tüylere kesin çözüm, folliex, maranki, bursa, doğadanderman, doğadan derman