Hepatit Sarılık İçin Bitkisel Tedavi Kürü 
 
Ünlü bitkisel uzmanlar Saraçoğlu  ve Çoşkunun hepatit ve sarılık için hazırladıkları bitkisel çözümleri sizler için derledik  aşağıda sunuyoruz. 
 
Sarılık yani hepatit veya diğer çeşitli türlerde karaciğer rahatsızlığı (karaciğer yağlanması gibi) şikayeti olanlar için Maydanoz Limon kürü gerçekten şifalı bir iyileştirici etki yapmaktadır.
 
Hepatit Sarılık İçin Maydanoz Limon Kürü 
Karaciğer yağlanması (Hepatosteatoz) için mükemmel bir yardımcı tedavi maydanoz-limon kürü uygulamasıdır.
Maydanoz-Limon kürünün uygulama şekli : Saplı olarak 15-16 adet taze maydanozu mutfak robotuna yada blendera eliniz ile biraz parçalayarak koyun ve üstüne yarım limon suyu (iki yemek kaşığı) ve yarım bardak su ilave edin.Mutfak robotunuzu çalıştırın, iyice karıştırarak sabah kahvaltısından  önce aç karnına tamamını için. En erken yarım saat sonra kahvaltıya başlayabilirsiniz.  gün ara vermeden her gün sabah bu kürü uygulayın ve onbeş günlük uygulamadan sonra bir hafta ara verin.
Bir hafta ara verdikten sonra tekrar onbeş gün aynı şekilde uygulayın ve kürü sonlandırın. Beş-altı ay sonra durumunuza göre bu kürü aynı şekilde tekrar edebilirsiniz.
 
Orta ve İleri Dereceler İçin 
Eğer,orta ya da ileri derecede karaciğer yağlanması söz konusu ise, Maydanoz Limon kürüne paralel olarak aynı günün akşam yemeğinden iki saat sonra lavanta kürü de uygulanmalıdır.
Yılda 2-3 kez uygulanacak Maydanoz-Limon kürü ile karaciğer yağlanmasını önlemiş olursunuz. Karaciğer yağlanması fibroz ya da siroza dönüşebilmekte veya karaciğer kanserine neden olabilmektedir. Bu kürle hem karaciğer yağlanması önlenir hem de karaciğer arındırılır.
Dikkat: Hiç bir kürü alışkanlık haline getirmeyiniz ve sürekli uygulamayınız. Uyarı: Hekim kontrol ve önerilerini ihmal etmeyiniz.
 
Etiketler: Hepatit, b, c, karaciğer, sarılık, siroz, enginar, reishi, doğadanderman,bursa, istanbul, bitkisel, maranki, saraçoğlu