Göğüs Büyütmeye Şifalı Bitkiler


Göğüs büyütme yöntemleri bir çok farklı yöntem içermekle birlikte, en doğru olanı doğal yollarlagöğüs büyütmeyöntemleridir. Bu tür yöntemlerin hem vücuda zararı olmamakta hem de tam anlamıyla olumlu sonuç alma konusunda ciddi şekilde yardımcı olmaktadır. Bu doğal göğüsbüyütmeyöntemlerinden biriside, şifalı bitkilerdir. Bu tür bitkiler bir çok konuda vücut sağlığına iyi gelmekle birlikte, çeşitli isteklere de yardımcı olabilmektedir. Doğal yollarla göğüsbüyütmek istiyorsanız bu şifalı bitkileri mutlaka denemelisiniz. İşte o şifalı bitkiler.

 

*Sabal : Bu meyve, vücudunuzda salgılanan ve göğüslerin büyümesini durdurmaya yarayan testesteron hormonun salgılanmasını engeller ve bu hormonun daha az salgılanmasını sağlar. Böylece, göğüslerinizin büyümesine dolaylı yollardan yardımcı olur. Eğer, testesteron seviyenizi bu şifalı bitki ile düşürmek istiyorsanız, günlük olarak 4500-5000 mg. civarında sabal meyvesi tüketmeniz gerekmektedir.

*Çemen Otu : Bitkinin içersinde diosgenin adlı bir maddeyi barındıran bu ot, göğüslerin doğal yöntemlerle büyümesine yardımcı olmaktadır. Zaten göğüs büyütme ilacı olarak kullanılan bir çok ilaçta bu bitkiyi içersinde barındırmaktadır. Ayrıca, bu bitki sadece göğüslerinizin büyümesine değil aynı zamanda cildinizdeki çeşitli iltihap ve çıbanlara karşıda etkili olmaktadır. Göğüs büyütme yöntemi olarak kullanmak istiyorsanız bu bitkiyi yiyerek tüketebilirsiniz. Cildiniz için kullanmak isterseniz, cilt yüzeyine direk temas ettirerek uygulamanız yararınızadır.

*Kızıl Yonca : Vücutta bulunan östrojen seviyesinin yükselmesine sebebiyet olan bu şifalı bitki, aynı zamanda testesteron seviyesini de düşürmeye yardımcı olmakta.
 

Etiketler: Göğüs, büyütme, küçük, göğüs, ufak, meme, dekolte, çörek otu, doğadan derman, şerbetçi otu, bitkisel, göğüs, büyütme, doğadanderman, wolumex, bursa, doğadan derman, maranki, saraçoğlu