Göğüs Büyütme İçin Çörek Otu

 

Her derde deva olduğu söylenen çörek otu yağıyla bir çok kadının sıkıntısı olan küçük göğüs sorununa çözüm bulunabilmektedir.Çörek otu yağı göğüslerinizi büyütmede size yardımcı olacaktır. Göğüs büyütme formüllerinde çörek otu yağı ile birlikte şerbetçi otu da kullanabilirsiniz.

Çörek otu yağı ve şerbetçi otu ile göğüs büyütme işlemini nasıl yapacağız işte size tarifi:

Şerbetçi otu ile göğüs büyütme işlemi yapacaksanız, bu ottan bir tutamını soğuk pres çörek otu yağının 20 ml sinde 1 hafta kadar bekletmeniz ve sonrasında bir tülbent yardımıyla karışımınızı süzmeniz yeterlidir, şerbetçi otu göğüs büyütme noktasında çörek otu yağının etkisini arttıracaktır. Elde ettiğiniz bu yağı göğüslerinize aşağıda yukarı  masaj yaparakuygulamalısınız.

Göğüslerinize haftada en az 3 gece uyumadan önce yeteri miktarda (5-6 damla) çörek otu yağı yada içinde şerbetçi otu yağı beklettiğiniz çörek otu yağından yeteri miktarda alıp;  3-5 dakika saat yönüne daha sonra 3-5 dakika saat yönünün tersine hareketler göğüslerinize masaj yaptığınızda kimi bünyelerde 7-10 gün içinde kimi bünyelerde ise 3-4 haftada gözle görülür neticelerini almaya başlayabilirsiniz.

Buna ek olarak günde 2-3 fincan adaçayı içmenizi tavsiye ederim. Havalar ısındı derseniz demleyip soğutup içine buz, taze nane yaprakları ve dilim limon ekleyerek içebilirsiniz 

Elde edilen sonucun kalıcılığını sağlamak için istenilen ölçüye ulaşıldığında da haftada 1-2 defa bakıma devam edilmesi gereklidir.

 

Etiketler: Göğüs, büyütme, küçük, göğüs, ufak, meme, dekolte, çörek otu, doğadan derman, şerbetçi otu, bitkisel, göğüs, büyütme, doğadanderman, wolumex, bursa, doğadan derman, maranki, saraçoğlu