Gastrit ve Atasagun Fomiden

Gastrit, mide mukozasının iltihaplanmasına verilen isimdir. Mide mukozasında görülen bu Inflamatuar lezyonlar akut ya da kronik olabilir. Bu hastalığın değişik tedavi öntemleri bulunmaktadır.Ağırlıklı olarak ilaç tedavisi kullanılaktadır.Bu kimyasal ilaçların yanı sıra bitkisel ürünlerde bulunmaktadır. Bu ürünlerden biride Atasagun Fomiden dir.

Atasagun Fomidentamamen doğal bitkilerden üretilmiştir. Gastrit ve mide ülseri, reflü, kolit tedavisine yardımcıdır.Sindirimi kolaylaştırıcı ve sindirim sistemi tahrişlerinde koruyucu etki gösterir.Mideyi kuvvetlendirici, hazımsızlık ve gaz giderici etki göstermeye yardımcıdır. Atasagun Fomiden in içinde Kudret Narı (%40) ,Enginar Yaprağı ,Anason ,Rezene ,Sarı Kantaron ,Kakule ve Kişniş bulunmaktadır.

Atasagun Fomiden kapsülün faydaları şunlardır:

Gastrit ve mide ülseri, reflü, kolit tedavisine yardımcıdır, Sindirimi kolaylaştırıcı ve sindirim sistemi tahrişlerinde koruyucu etki göstermeye yardımcıdır, Mideyi kuvvetlendirici, hazımsızlık ve gaz giderici etki göstermeye yardımcıdır, Mide asitliğini nötralize ederek mide yanması ve ekşimesinin önlenmesine yardımcıdır, Sinirsel mide spazmlarında, mide asidinin boğaza doğru gelmesi nedeniyle göğüsteki ağrı, öksürük ve ses kısılmasının giderilmesine yardımcıdır.

Atasagun Fomidenkapsül tedaviye destek amaçlı olduğu için kesin sonuç almak için ortalama 3 kutu kullanmanız gerekmektedir.

 

Etiketler: Gastrit, mide, ülser, reflü,atasagun, fomiden, bitkisel tedavi, yanma, ekşime, maranki, Saraçoğlu, bursa doğadanderman, bitkisel, doğadan derman