Erken Boşalmayı Önleyen Bitkiler

Doğada bulunan bazı bitkiler ve bunlarla yapılan karışımlar erkeklerde erken boşalmayı önlediği yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır.Bu bitki ve karışımlar nelerdir, nasıl hazırlanırlar, ne kadar ve ne zaman kullanılırlar işte bunlarla ilgili makalemiz.

1-Bal ile mentol karıştırılır, cinsel ilişkiden 3-5 dakika önce penise sürülür. Bu, erkeğin kolay sertleşmesini ve geç boşalmasını sağlar. Mentolde bulunan ferahlatıcı serinlik ise partnerinizin ilişkiden daha fazla zevk almasını sağla yacaktır.

2- 200 gr. Bal, 100 gr. dövülmüş turp tohumu ile karıştı rılır sabah ve akşam birer kahve kaşığı yenilir. Bu karışım boşalmayı geciktirecektir.

3- Yaban sümbülü yapraklarından 5-6 tanesini bir bar dak suda 1-2 dakika kaynatın, biraz soğuduktan sonra için. Bu sizin sinirlerinizi gevşetecek ve rahatlamanızı sağlaya rak erken boşalmanızı geciktirecektir.

4- Melisa, Sarı kantoron gibi doğal rahatlatıcı bitki çay larını içerseniz, sinir sisteminiz rahatlar ve daha başarılı bir cinsel temas sağlarsınız.
Bunlar gibi birçok şifalı bitki formülleri vardır. Kişilere ve kullanım sıklıklarına göre değişik sonuçlar verebilir.

Bazı besinlerin karın doyurmanın yanında afrodizyak etkiside bulunuyor. Bazı sebze, meyve ve bitkiler yenildiğinde ruhu ve cinsel isteği besliyor. Bu tür yiyecekler, cinsel isteksizlik ten ve bazı psikolojik durumlardan kaynaklanan erken boşalma nın tedavisi için faydalıdır.

Etiketler: Erken, boşalma, bel, gevşekliği, orgazm,sertleşme, doğadanderman, İstanbul, bitkisel, bursa, maranki, Saraçoğlu, doğadan derman