Erken Boşalan Erkeklere Bitkisel Tedavi

 

Erkeklerde erken boşalmanın en önemli sebebi strestir. İlk önce bunun yenilmesi gerekmektedir.Bunun dışında yapılacak en önemli şey ise kimyasal ilaçlar değil doğanın bize sunduğu bitkisel yöntemleri kullanmaktır. Bu makalemiz size bu konuda yardımcı olacaktır.

Erken boşalan erkekler, tedavi için bitkisel ürünler kullanması çok yerinde bir davranış olur. Erken boşalmanın nedenlerinin birçok faktörü vardır. Ama uzmanların belirttiğine göre bu faktörlerin en önemlilerinin başında stres gelmektedir. Aslında stresle mücadelede’de bitkisel kürlerin çok faydasının olduğu yine herbalist uzmanlar tarafından bildirilmektedir. Biz hem stres için ve hem de erken boşalma tedavileri için faydalı olan bitkisel ürünleri bu makalemizde inceleyeceğiz. Ama herşey’den önce kişiler gerek erken boşalma tedavileri konusunda olsun ve gerekse stresten kaynaklanan sorunlarda olsun beyinlerini buna göre hazırlamalı ve konsantre olmalıdır. 


Erken boşalan erkekler ilk önce stresten korunma çarelerini aramalı ve en azından hiç olmazsa günde iki veya üç bardak strese iyi gelen bitkilerin çayından içmelidirler. Bu tedavi metodu inanın erken boşalma konusunda %80 lere varan oranda fayda sağlar. Yine bunun yanında ( stres çaylarının) haricinde, erken boşalmayı engelleyen bitkiler de buna dahil edilirse % 100′ e yakın bir başarının sağlanması gayet tabii mümkün olur. Günümüzde şehir yaşantısının ve geçim derdi’ninde maalesef erken boşalan erkeklerin korkulu rüyası haline gelmiştir. Geçim derdi olan bir kişi bana kalırsa erken boşalmanın tedavisi noktasında, işe para kazanmanın yollarını bulmakla başlamalıdır.Çünkü yaşamak, gezmek, eğlenmek ve hatta başkalarına iyilik yapmaya çalışmak için bile para lazımdır ve o olmadan maalesef büyük şehirler’de yaşam çok ama çok zordur.

Bu girizgahtan sonra gelelim erken boşalma rahatsızlıklarına ve strese iyi gelen en etkili bitkileri incelemeye. En etkilileri diyorum çünkü belkide onlarca bitkinin erken boşalma tedavileri konusunda faydaları vardır ama, biz burada en etkili olanlarını ve kullanıp ta faydasının görülmüş olan ve bu konuda referanslı olan bitkileri anlatacağız.

Strese İyi Gelen Şifalı Bitkiler:

1-)Oğul Otu ( Melisa ) : Bu değerli bitki stres ve kalp hastalıkları konusunda günümüzde mutlaka kullanılması gereken bir şifalı bitkidir. Gerginliği yok ederek stresi azaltır.Akşamları yatmadan evvel bir bardak çayını içmek gece iyi uyumak içinde birebirdir.

2-) Karabaş Otu ( Karabaş lavanta ) : İbni sina bu bitki için kafa süpürgesi demiştir.Bu bitki insanı ruhen güçlendirmede eşsiz bir devadır. Beyin fonksiyonlarında ve sinir zaafiyetinde çok faydalıdır.Aşırıya kaçmadan günde 2- 3 gram olacak şekilde çayını içmek iyi sonuçlar verir. Çayı kaynatmadan demlemek sureti ile içmelidir. Bu genelde bütün bitkiler için geçerlidir.

3-) Karanfil: Karanfil çayını içmenin her iki yönde faydası vardır. Erken boşalan erkekler mutlaka günde bir bardak karanfil çayı içmelidirler.Unutmayalımki geciktirici spreylerin içeriğinin en önemli hammaddesi karanfil yağıdır. Ama karanfil çayını içmek daha etkili ve uzun vadede daha kalıcı sonuç verir.

4-) Papatya: Papatyanın sakinleştirici ve strese karşı etkisi, artık günümüzde bitkilere karşı olan tıp doktorları tarafından bile itiraf ediliyor. Günde iki bardak içilebilir.

 

Erken Boşalan Erkekler İçin Bitkisel Kürler:

 

1-) Havlıcan: Erken boşalma tedavisi konusunda çok etkili bir şifalı bitkidir. Bu bitki kök şeklinde olup aktarlarda öğütülmüş olarak toz halinde bulunur.Balla macun yapılıp yenilebilir veya köklerini kaynatmak sureti ile çayı içilebilir. Erken boşalma tedavisi konusunda çok önemli bir ajandır.

 

2-) Çörek Otu: Çörek otu ve/veya çöreotu yağı da erken boşalma tedavisini destekleyen önemli bitkilerdendir. Eğer soğuk sıkım Çörek otu yağı kullanılırsa derhal etkisini gösterir. Daha önceki bir makalemde de yazdım. Çörek otu yağının hakikisi önemlidir ve çok etkilidir. Bu konuda benim bizzat tanık olduğum referanslarım mevcuttur. Çörek otu yağının hakikisini ( soğu sıkım ve mısır suriye menşe’eli olan ) arzu edenler makalemizin altına yorum bırakarak mail adreslerini verirlerse kendilerine ulaşılır.

 

3-) Karanfil: Yukarıdaki strese iyi gelen bitkileri sıralarken karanfilin iki yönlü tedavisinden bahsetmiştik.Karanfil hem strese hemde erken boşalma sorununa faydası olan tek bir bitkidir. Kök ve odunsu bitki olması dolayısıyla kaynatılarak içmek gerekir.

 

4-) Besbase: Bu bitkimizde tek başına veya karanfl tomurcukları ile beraber macun şekliine getirilerek 10′ar gram yutulursa erken boşalma tedavisi konusunda çok önemli mesafeler alınacağı ibni sinanın eski el yazması kitaplarında bildirilmektedir.

Erken boşalan erkekler bu bitkilerle sorunlarına büyük ölçüde çare bulabilirler. Şüphesiz erken boşalma tedavileri ile ilgili pek çok daha bilinen şifalı bitkiler vardır ama, hem ençok etkili olanların başında bu şifalı bitkiler gelmektedir ve hemde bu bitkilerin şifası tecrübe ile sabittir, yani deyim yerindeyse referanslıdır.

 

Etiketler: Erken, boşalma, bel, gevşekliği, orgazm,sertleşme, doğadanderman, İstanbul, bitkisel, bursa, maranki, Saraçoğlu, doğadan derman