Enerji ve Zindelik Veren Bitki Çayı

 

Hergün bir telaş içerisinde geçerken farkında olmadan enerjimizin düştüğünü ve zinde bir halden çok uzaklaştığımızı söylesek hiç de yanlış olmaz sanırım. Dertler, sıkıntılar derken kaygılar ve buna ek bir sürü uğraş… İnsanın enerjisini düşürmeye yönelik o kadar çok etken var ki günlük yaşantımızda. Kimi zaman bunu farkedip çeşitli önlemler alsak da pek randımanlı gitmez bu işler maalesef. Ama bugün size sunacağımız karışım hem pratik hem de çok etkili bir karşım olduğu için bu sıkıntıyı aşmanızda çok yardımcı olacaktır diye düşünüyoruz.

 

Bu karışımımız dinçlik, zindelik verici, vücut direncini arttırmada ve baş ağrısına karşı kullanılabilecek bir bitki karışımıdır. Sıcak çay olarak tercih edilebileceği gibi soğuk ve buzlu olarak da lezzetli bir içimi vardır. Zindelik sağlaması sebebiyle gece yatmadan çok içilirse uyku açar.

 

İçindekiler:

*Nane,

*Fesleğen,

*Kuşburnu,

*Hibuskus

 

Hazırlanışı: 1 su bardağı çay için 1 tatlı kaşığı bitki karışımı 3 dakika demlenerek içilebilir. Gün içerisinde dilediğiniz kadar içebilirsiniz.

 

Ayrıca sizlere bir diğer enerji verecek tavsiye karışımlarımız da Bahar Keyfi ve özel bir paketlemeye sahip kuşburnu çayı olacaktır.