Diyason Şeker İlacı

 

 

Diyason işe yarıyor mu?

Şimdi nedir bu başlık diyeceksiniz. Son günlerde tv basın ve görsel medyada diyason şeker hastalarına müjde diye bir laf dolaşıyor ortada. Söylediğim gibi bitkilerin gücüne inancım sonsuz, ancak halkın abartılarak kandırılmasına aldatılmasına ve buna ortaklık etmeye birileri dur demeli diye düşünüyorum.

Şeker Hastalığı:

Ürün hakkında bilgi; Özellikle tip II diyabetli hastaların kan şekerlerinin regülasyonuna önemli katkı sağlar. Diyabetli hasta ilaç (insulin dahil) alsın veya almasın, eğer kan şekeri normal değerin üzerinde seyrediyorsa bu ürünümüzden ciddi ölçüde fayda sağlayabilmektedir.

Bu ürünün, açlık kan şekeri normal çıkmasına rağmen, şeker yüklemesi testi olumsuz çıkan kişiler (İnsulin direnci yüksek olanlar) için de, insulin direncini düşürmek ve hastalığın ilerlemesini engellemek amacı ile kullanılması uygundur.

Ayrıca, ileri safhadaki diyabet hastalarında insülin tedavisine rağmen kan şekeri yüksek seyredebilmekte ve artık kan şekerinin regülasyonunda tıbbi tedavi şansı kalmamaktadır. Bu gibi hastalarda ürünümüz hastanın kan şekerinin tekrar regülasyonunda ciddi destek sağlayabilmektedir.

1-Çemen otu : Bu ürün yapısındaki bazı bileşenler kandaki glükozun hücrelere girişini ve hücre içindeki glükoz katabolizmasını aktive ederek kan glükoz seviyesinin düşmesini sağlar. Bu özelliği dolayısı ile kandaki şeker seviyesi yüksek olan şeker hastalarının kan glükoz seviyelerinin dengelenmesini sağlar.

2- Çemenli Çeşni

Kullanım şekli ; Günde 3 defa, yemek öncesi 1 er adet Çemen Otlu Kapsül içilir ve 1 yemek kaşığı çeşni çorba şeklinde veya yemeklere sonradan katılarak tüketilebilir.

 

ETİKET : şeker hastalığı için bitkisel tedavi, şeker hastalığına bitkisel tedavi, bitkisel şeker tedavisi, şekere bitkisel çözüm, bitkisel şeker tedavisi, diyason şeker ilacı, diyabette kullanılan ilaçlar, diyabet tedavi, şeker tedavi, doğadanderman, bursa, doğadan derman